pátek 24. června 2011

Jak poetům i fotopoetům chutná pivo


Jak poetům i fotopoetům chutná pivo? Jak sami vidíte - velmi! Aby taky ne, po takové námaze v tom vedru...

Zatímco Havran spíše lelkoval a hrál si s "Ňufinem", tedy se svým dobráckým hafanem Atosem, my tři, tedy Víťa, Michal a já jsme pod odborným vedením našeho viceprezidenta pilně instalovali artefakty na zeď zbytku mostu "Hitlerovy dálnice" na krákořišti u Ostopovic. Dalo to víc práce, než jsme čekali. Systém byl sice předem vymyšlený, jednoduchý a celkem účinný, leč nad očekávání pracný a pomalý.

Tedy - Havran kromě lelkování dělal naštěstí též něco užitečného - fotil, jak vidíte v jeho předchozím příspěvku. To my ostatní jsme se ke cvakání dostali až po dokončení instalace, takže jsme mu to mohli oplatit až potom.

Mezitím nás přišla povzbudit při práci a zhlédnout naše fotografie Zdena, naše krásná galeristka z Galerie pod Petrovem v Brně. I když se návštěvníci teprve sjížděli, v tunelu už se hrálo i popíjelo - na první fotografii J.E.F. s nadšením tleská Mirovi Kubínovi. Takže bylo celkově dost veselo a pivo teklo proudem, jak to má na každé takové události být.

:-)

5 komentářů:

 1. kecy ,já dřel jak nikdy v životě...fajnovej report....:-))))))))))))))))))))

  OdpovědětVymazat
 2. :-)) paráda, prezidente... atmo vypadá skvěle... já měla ten víkend "taneční".... celý pátek až do skoro sobotního rána a celou neděli na tanečních akcích s dcerou.... ale taky bylo dobře... musím napsat...

  OdpovědětVymazat
 3. Pro mě překvapivě povedená akce.Hudba mě příjemně překvapila.Nejvíce ovšem atmosféra celé akce.Panovala zde takřka rodinná idylka.
  Dobře sepsáno i odfoceno.

  OdpovědětVymazat
 4. Výtečně zachyceno, obrazem i slovem..

  OdpovědětVymazat
 5. dobrý report a moc pěkný - přirozený převod do bw :)

  OdpovědětVymazat