neděle 23. ledna 2011

Co ženy chtějí...

Polapím Tě do mých sítí,
propustím Tě vzápětí,
a pak budu natahovat ruce
a doufat,
že se vrátíš
sám a odhodlaně,
protože nemůžeš jinak...

12 komentářů:

 1. jsem to nahodou nasel :)))))

  OdpovědětVymazat
 2. a nemají z tebe muži strach když jsi taková? :), fajn grafika

  OdpovědětVymazat
 3. musel by ses zeptat manžela :-)) jsme spolu už 19 let... ale ta myšlenka je o tom, že ač žena občas použije své zbraně, tak nakonec vždycky touží, aby s ní muž byl ne kvůli nim, ale kvůli ní samé... v životě jsou chvíle, kdy není čas, chuť, síla, možnost... používat jakékoli "zbraně"... jen být.. a v tu chvíli čekáme, zda nás bude někdo milovat... v naší křehkosti, zranitelnosti, únavě, bolesti...
  ...a ještě něco: ne všechny příspěvky musí vypovídat o tom, jaký je autor - někdy autor spíš reaguje na to, co vidí, a nemusí s tím souhlasit, spíš chce, aby se o tom přemýšlelo... a to je zrovna tenhle případ, víš? ženské zbraně používat neumím...a spíš mi to přijde vůči mužům nefér... ale to by byla na delší povídání... R.

  OdpovědětVymazat
 4. Ano - je to složité - to by bylo na delší debatu..:o)) někdy někteří muži potřebují, aby "ženské zbraně" byly použity, platí to na ně a ani to nepoznají, ovšem které z nás o taková vítězství stojí?..:o))

  OdpovědětVymazat
 5. no jo no, máš pravdu Reni, pokud na podobnou "síť" narazím, snažím se jí vyhnout... někdy to dá práci... občas si pak připadám jak úhoř a přemýšlím nemám-li se raději stát na chvíli jen malou rybkou... ale ne tou zlatou, co plní každá přání, to bych si dal :)))

  ...jo a Eliško, myslím, že Ti na příští schůzce clubu koupíme pár panáčků, třebas se dozvíme něco víc o těch vašich "zbraních" :D

  OdpovědětVymazat